Malayziya va Oʻzbekiston
Malayziya va Oʻzbekiston uchrashuvi - ikki mamlakatning kelajakdagi hamkorligi uchun yangi eshiklar ochmoqda!✨
✅ Ayni damda, Samarqandda Malayziya Bosh Vaziri Anvar Ibrohim va Oʻzbekiston Bosh Vaziri oʻrinbosari Jamshid Xodjayev rahbarligida ikki mamlakatning yirik delegatsiyalari ishtirokida oʻtkazilayotgan biznes-forum, Oʻzbekiston va Malayziya oʻrtasidagi hamkorlikni yangi bosqichga koʻtarish yoʻlida muhim qadamdir. Bu forumda Turan xalqaro universiteti, Toshkent davlat iqtisodiyot universiteti, Oʻzbekiston Bank-moliya akademiyasi va yana 5 nafar universitet ham ishtirok etmoqda.
🌐 Universitetimiz rahbarlari siz aziz talabalar uchun yanada koʻplab imkoniyatlarni taqdim etish uchun harakatdalar!😊

Malaysia and Uzbekistan
The meeting between Malaysia and Uzbekistan opens new opportunities for future cooperation between the two countries!✨
✅ Currently, the business forum being held in Samarkand under the leadership of Prime Minister of Malaysia Anwar Ibrahim and Deputy Prime Minister of Uzbekistan Jamshid Khodjayev with the participation of large delegations of the two countries is an important step towards raising the cooperation between Uzbekistan and Malaysia to a new level. Turan International University, Tashkent State University of Economics, Academy of Banking and Finance of Uzbekistan and 5 other universities are also participating in this forum.
🌐 The founding chairman of our university is working to provide more opportunities for TIU students!😊